Psychologowie dla Społeczeństwa

Psychologowie dla Społeczeństwa

Psychologowie dla społeczeństwa - to zespół niezależnych specjalistów, którzy zdecydowali się bezinteresownie pomagać osobom dotkniętym negatywnymi skutkami pandemii koronawirusa. Aktualnie bezpłatną pomoc telefoniczną świadczy blisko 200 specjalistów z całej Polski. Kolejne kilkaset osób jest w procesie weryfikacji.

https://www.psychologowie-dla-spoleczenstwa.pl

Bardzo zachęcam do dołączania się do akcji magistrów psychologii lub psychoterapeutów (czyli absolwentów cztero- lub pięcioletniej szkoły psychoterapii), którzy są:

  • dyspozycyjni przynajmniej jeden dzień w tygodniu przez dwie godziny zegarowe;
  • gotowi na zdalną pracę z osobami potrzebującymi wsparcia (tzn. przez telefon lub wideorozmowę np. Skype, Messenger, Hangouts, Zoom, What’sUp).

Jeśli jesteś taką osobą, albo znasz kogoś, kto chce pomóc, zapisz się do grupy „psychologowie dla społeczeństwa” na Facebooku, odpowiadając na wszystkie trzy pytania weryfikacyjne.

Dla osób, które świadczą lub planują świadczyć pomoc zdalną w ramach akcji "Psychologowie dla Społeczeństwa" oferuję bezpłatne webinary (zapisy przez grupę na FB, poniżej publikuję rozpiskę do 10 kwietnia włącznie):

1.04.2020, cała Polska - webinar "Kryzys presuicydalny - jak go rozpoznać i jak o nim rozmawiać". E-szkolenie dedykowane osobom świadczącym bezpłatne wsparcie psychologiczne w ramach akcji "Psychologowie dla Społeczeństwa"

3.04.2020, cała Polska - webinar "Jak pomagać ludziom przez telefon". E-szkolenie dedykowane osobom świadczącym bezpłatne wsparcie psychologiczne w ramach akcji "Psychologowie dla Społeczeństwa"

4.04.2020, cała Polska - webinar "Jak pomagać ludziom przez telefon". E-szkolenie dedykowane osobom świadczącym bezpłatne wsparcie psychologiczne w ramach akcji "Psychologowie dla Społeczeństwa"

5.04.2020, cała Polska - webinar "Model interwencji przez telefon w sytuacji zagrożenia życia". E-szkolenie dedykowane osobom świadczącym bezpłatne wsparcie psychologiczne w ramach akcji "Psychologowie dla

8.04.2020, cała Polska - webinar "Kryzys presuicydalny - jak go rozpoznać i jak o nim rozmawiać". E-szkolenie dedykowane osobom świadczącym bezpłatne wsparcie psychologiczne w ramach akcji "Psychologowie dla Społeczeństwa"

10.04.2020, cała Polska - webinar "Model interwencji przez telefon w sytuacji zagrożenia życia". E-szkolenie dedykowane osobom świadczącym bezpłatne wsparcie psychologiczne w ramach akcji "Psychologowie dla Społeczeństwa"(chcesz skorzystać z bezpłatnego webinaru? KLIKNIJ)